Fulltext

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí


DEPO V LETU

Datum konání
Konec
Typ

Úterní a páteční koncerty v rámci DEPOvLETU představí to nejlepší z lokální hudební scény.

Více

Crimson Fields na dvorku - host Kamil Pešťák

Datum konání
Konec
Typ

Restart koncertní sezony známé plzeńské kapely v klubu Anděl.

Více

Adams Emily & Kupodivu v Klubu Anděl

Datum konání
Typ

Na dvorku v plzeňském Andělu se uskuteční v rámci jednoho večera dlouho chystané propojení hudebně souznících kapel proplouvajících mezi žánry.

Více

Křimické léto v Roští: HIBAJ + Dětský den + Rybářská akce

Datum konání
Typ

Další ze série akcí které jsme pro vás připravili aneb Křimické léto v Roští. Pevně věříme, že se vám bude bohatý program líbit, vybírali jsme více než pečlivě :-) Máte se na co těšit, během léta vystoupí široká škála interpretů různých žánrů a samozřejme jsme také mysleli na ty nejmenší s programem pro děti. Samozřejmě zárukou dobré nálady je spokojené břicho a tak se můžete těšit na různá kulinářská překvapení a osvěžující tekutiny s dominantou piva, které vám u nás chutná. Rybářský den od 9:00, přesné info ještě upřesníme. Dětský den od 15:00 - Živá Velryba, Divadélko pro děti, malování na obličej a další. HIBAJ: vynikající cover band hrající průřez toho nejlepšího od Santana, Dire Straits, Sting, Dave Matthews, John Scofield, Chris Rea, Peter Gabriel, Eric Clapton, Tom Petty, Robben Ford, Jonny Lang, Joe Bonamassa, Jamie Cullum, John Mayer, Primal Scream a mnoho dalších.

Více

Metal in tachov heart vol 1

Datum konání
Typ

Menší dvoudenní festival 30.7.31.7.2021 metal in tachov heart vol 1 kde vystoupí hodně super kapel atd.. Jídlo pití stanové město atd..

Více

Datum konání
Typ

Více

Křimické léto v Roští: Semtex

Datum konání
Typ

Další ze série akcí které jsme pro vás připravili aneb Křimické léto v Roští. Pevně věříme, že se vám bude bohatý program líbit, vybírali jsme více než pečlivě :-) Máte se na co těšit, během léta vystoupí široká škála interpretů různých žánrů a samozřejme jsme také mysleli na ty nejmenší s programem pro děti. Samozřejmě zárukou dobré nálady je spokojené břicho a tak se můžete těšit na různá kulinářská překvapení a osvěžující tekutiny s dominantou piva, které vám u nás chutná. SEMTEX: plzeňská kapela, kterou není nutné představovat, ale i tak pro představu jak uvadí sama kapela - je nejlepší na světě ve stylu countrybrutaltechnofolk :-)

Více

Plánská bigbítová pergola

Datum konání
Typ

První ročník rockově-metalového festivalu v Plané u Mariánských Lázní v areálu místního koupaliště. Malignant Tumour www.facebook.com/malignanttumour Silent Stream of Godless Elegy www.facebook.com/ssoge Fleshless www.facebook.com/fleshlessofficial Mincing Fury www.facebook.com/MincingFuryOfficial Nocturnal Pestilence www.fb.com/NocturnalPestilence MiddleDark www.facebook.com/middledarkband Five Apes www.facebook.com/fiveapes Koupaliště Planá http://mapy.cz/s/fevofehuko www.plana.cz/volny-cas/koupaliste-plana www.planskesluzby.cz/o-spolecnosti/koupaliste-v-plane Plánský fesťák www.planskyfestak.cz www.facebook.com/planskyfestak

Více