Fulltext

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí


Na plný koule!

Datum konání
Typ

Comeback Piva Zdarma!

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Karlovarská 1210, Bolevec, 32300 Plzeň
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

Olympic tour 2020

Datum konání
Typ

Jedinečné koncerty nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity.

Více

Female Fronted Frenzy (NoiseNight) | Plzeň

Datum konání
Typ

Female Fronted Frenzy - večer ženských extrémních vokálů - čekejte to nejlepší z české metalové female growlers scény! Více info již brzy.

Více

Benefiční koncert "Legend"

Datum konání
Typ

OK, uděláme Benefici i v Tachově, protože přeci všichni pocházíme z divokýho západu. A tentokrát ve spolupráci s Univerzál. Veškerý výtěžek půjde pro vznikající Dětský hospic spadající pod Hospic Sv. Jiří Cheb Dáme i výstavu: Kat Tatt A proč ty legendy?:) Ethos of Nemesis a Something Like stále žijí a hrajou, ale kdy jste naposledy slyšeli vIpÝchaná fČela nebo Řetězovou Reakci, hmm? A pak máme ještě jedno překvápko, která sdělíme v září :P A abyste si něco odnesli, chytáme i přednášku:)

Více

Datum konání
Typ

Více

16. zážitkové a vzdělávací setkání EXCELLENTNÍ ŽENA®

16. zážitkové a vzdělávací setkání EXCELLENTNÍ ŽENA® 7. listopadu 2020Měšťanská beseda Plzeň9:15 ­– 17:00 hodin interaktivní přednášky dle programu lehká snídaně před zahájením voda, káva a čaj během konference oběd podle zásad zdravé výživy coffee break včetně dezertu studijní materiály psací potřeby ochutnávky, dárky pro každou ženu Přinášíme přátelskou atmosféru a vzdělávání, ale i relax a odpočinek. Přijďte a potkejte zajímavé osobnosti, které mají v dnešní době co říci, čím vás obohatit. Setkáním bude opět provázet empatická Lenka Dobiáš Černá, cestovatelka a filantropka.

Více

KAMIL PEŠŤÁK & PŘÁTELÉ: Koncert mezi knihami

Datum konání
Typ

Mezi knihami vám zahraje Kamil Pešťák a přátelé, tentokrát ve složení Daniel Dendy Hála - kytara a Michal Keller – cajon. Zároveň představí knižní novinku "Následuj mne" a úplně čerstvou audio verzi románu "Když se kruh uzavřel", namluvenou skvěle Martinem Stránským ze které si pustíme ukázky. Těšíme se na vás.

Více

TBA

Datum konání
Typ

Více