Úvodní stránka > Akce v okolí

Putování americkým západem 19. století

Radčická 109, Severní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Chcete se dozvědět něco o historii osidlování amerického západu? Hráli jste si v dětství na kovboje a indiány a chtěli byste si to zopakovat? Pak neváhejte a vyrazte s námi na další Putování americkým západem. Co vás čeká? Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se svézt na poníkovi nebo ochutnat speciality z Divokého západu. Také si zatančíte s indány nebo budete moci obdivovat ukázky práce našich kovbojů. Připravili jsme pro vás také nové muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin. Těšíme se na vás!

Transformers: Poslední rytíř

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Transformers: Poslední rytíř

Šmoulové: Zapomenutá vesnice