Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí

Předchozí 1 3 8 15 22

Virtuální Realita Plzeň - VR Future

Vstupte s námi do světů, o kterých se Vám ani nesnilo...Vysvobodíme Vás z každodenní „šedé“ rutiny. Zažijete realistický zážitek v simulovaném prostředí dle Vašeho přání, díky unikátním systémům HTC VIVE. Jsme největší Plzeňská herna virtuální reality s širokým výběrem VR aplikací a Her. Nabízíme: -Skvělý zážitek pro děti i dospělé -Herní a vzdělávací aplikace -Prodej dárkových poukazů -Individuální akce a oslavy -Pronájem VR na Vaší akci -GALAXY Point Doporučený věk dětí od 7let. Těšíme se na vás!

Kingsman: Zlatý kruh

Hurvínek a kouzelné muzeum