Úvodní stránka > Aktuality

Výběrové řízení na dodavatele uhlí pro kotelnu v Lesné

Datum konání: 22. 6. 2017 - 12. 7. 2017

Dne 22.6.2017 bylo zahájeno výběrové řízení na dodavatele tuhých paliv pro kotelnu v Lesné. Vyvěšena výzva k podání nabídky.

Jízdní řád cyklobusu Mže v roce 2017

Datum konání: 3. 5. 2017 - 2. 10. 2017

Jízdní řád 440333_161211.pdf

Cyklobus Mže

Cyklobus MŽE.doc

Nový autobusový spoj

Od 13.12.2015 bude spoj č.9 s odjezdem ve 14.10 z Tachova ( a ve 14.35 z Lesné) jezdit každý pracovní den i v době školních prázdnin.

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana