Úvodní stránka > Aktuality

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa "Topič-údržbář"

Datum konání: 6. 9. 2017 - 22. 9. 2017

Na úřední desce Obecního úřadu je zveřejněn text výzvy k výběrovému řízení na obsazení pracovního místa "Topič - údržbář" v kotelně Lesná.

Rozloučení s létem

Datum konání: 14. 8. 2017 - 26. 8. 2017

Rozloučení s létem37.jpg

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa "Topič-údržbář"

Datum konání: 11. 8. 2017 - 29. 8. 2017

Na úřední desce OÚ Lesná je zveřejněn text vyhlášení výběrového řízení na obsazení pracovního místa topiče - údržbáře v kotelně Lesná.

Jízdní řád cyklobusu Mže v roce 2017

Datum konání: 3. 5. 2017 - 2. 10. 2017